Fruits / Berries / Vegetables

Cart  

No products

Shipping 0,00 €
Total 0,00 €

Cart Check out

Newsletter

Kelp & Mint Volumizing Shampoo

100% Natural, 100% Vegan, Gluten free

- best for oily hair, but gentle enough for all hair types


More details

1HCSKMV8oz

22,00 €

Average grade

Average:
Kokybė
Kvapas
Kaina
From Comment
EVA MARIA G. Buen champú; suave y aromático, pero no he obtenido más volumen.
Laima J. man teko kelis išbandyti, kol radau sau tinkantį. Plaukai mano sausi, tačiau galvos oda gana greitai riebaluojasi, Tad man geriausiai tiko toks derinukas: Jūros dumblių ir mėtų šampūnas ir po jo Varnalėšų kondicionierius kaukė. Tik kondicionierių netepu ant galvos odos, tik ant plaukų. Rezultatas džiugina :) Šampūnas pakelia plaukučius, suteikia apimties, o kondicionierius/kaukė juos padrėkina, minkština.
Aistė M. Šampūnas puikus. Pas mane ypač riebi galvos oda ir su kitais šampūnais į dienos pabaigą plaukučiai jau būna pasiriebalavę, nekalbant apie kitą dieną. Su šiuo šampūnu plaukai švarūs išlieka visą ir dar kitą dieną. Tikriausiai plaukus galima būtų plaukus jau nebe kas antrą, bet kas trečią dieną, tačiau iš įpročio plaunu kas antrą. Bet tikrai labai geras, rekomenduoju.
Genovaitė K. Jau kuris laikas ieškau tinkamo ekologiško šampūno savo riebiems plaukams.Ir pagaliau suradau!Išbandžiau šampūną,kai jis patiko,įsigijau kondicionierių.Puiki prekė.
Kristina. Dumblių ir mėtų nelabai man tiko , jis suteikiantis purumo manau ne tokiems sausiems plaukams skirtas, kaip mano.
Mano sausiems plaukams labai tiko Nimbamedžio ir varnalėšų šampūnas ir kondicionierius. Nesausina plaukų, gerai išsišukuoja. Sausiem labiau nimbamedžio rekomenduočiau.
Simutė E. Dumbliu metu sampunas ir kondicionierius gana geri, panaudosiu kuri laika. Lengvas metinis kvapas is karto issivedina. Tik mano sausiems plaukams papildomai aliejuka galiukams reikia naudoti,
Ramunė L. Geras šampūnas. Nedirgina odos. Be kondicionieriaus man neišeina jo naudoti (kaip ir kt. natūralius šampūnus) gana šiurkštūs plaukučiai be jo, bet su kondicionieriumi viskas puikiai. Neapsunkina palukų, purūs lieka.
Kristina K. Patenkinta siuo "Jūros dumblių ir Mėtų" sampunu su kondicionieriumi. Sudėtis puiki. Bandysim kitus dabar :) Norėtume ir nuolaidu kokiu :P

Only registered users can post a new comment.

100% Pure Kelp & Mint Volumizing Shampoo

 

Invigorating, hydrating minty shampoo gently purifies while adding bounce, body and luster. Nourishing formula makes hair healthier, stronger and glossier. Kelp is nature’s hair thickener and fortifier while seaweed collagen adds amazing shine. Gentle enough for color treated and all hair types. Best for oily hair, but gentle enough for all hair types.

All natural formula does not contain synthetic chemicals, artificial fragrances, chemical preservatives, sulfates, or any other harsh ingredients.

Ingredients: Aloe Barbadensis (Organic Aloe) Leaf Juice*, Rosa Centifolia Flower Water (Organic Rose Hydrosol)*, Vegetarian Glycerin, Sodium Cocoate (Saponified Coconut) Oil, Mentha Pipertia (Peppermint) Leaf Extract, Fucus Vesiculosus (Kelp) Extract, Vegetarian Cellulose, Cocos Nucifera (Virgin Coconut) Oil, Tocopherol (Vitamin E), Panthenol, Extracts of Camellia Sinensis (Organic Green Tea) Leaf*, Arctium Lappa (Burdock) Root, Urtica Dioica (Nettle), Melia Azadirachta (Neem), Calendula Officinalis (Calendula) Flower, Salt (French Sea Salt), Origanum Vulgare (Oregano) Leaf, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/ Leaf and Lonicera Caprifolium (Japanese Honeysuckle), Mentha Piperita (Peppermint) Essential Oil.

* certified organic 

Net wt. 8 fl oz / 236 ml


18 other products in the same category: