Pasirinkite ingredientą

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

KONJAC Sponge kempinėlė veidui

100% Natūralu, 100% Vegan, be gliuteno.

- visiems odos tipams
- su aktyvia bambuko anglimi ir Konjac ekstraktu

- efektyviai pašalina odos nešvarumus, valo poras
- praturtinta vitaminais, mineralais
- detoksikuojanti, neutralizuoja Acne sukeliančias bakterijas
- tinka naudoti kasdieną

Smulkiau

1FKSBC

15,00 €

Vidutinis vertinimas.

Vidurkis:
Kokybė
Kvapas
Kaina
Nuo Komentaras
Julita L. kempinėlė labai patiko. Naudoju ryte (prausiantis vien su vandeniu) ir vakare (naudojant prausiklį), rezultatai nustebino jau po kelių dienų. Akivaizdžiai sumažėjo nosies srityje užsikimšusios poros.

Komentuoti gali tik prisiregistravę lankytojai

100% Pure natūrali KONJAC Charcoal Sponge kempinėlė veidui valyti

 (Konjac Sponge: Charcoal)

 

Konjac Sponge yra 100% natūrali ir efektyvi odos valymo kempinėlė. Ji praturtinta vitaminais, mineralais, japonijoje auginamo konjac augalo (Leopardinio amorfofalo) ekstraktu bei aktyvinta bambuko anglimi, kuri kaip magnetas pritraukia įvairius nešvarumus bei makiažo likučius nuo veido odos. Kepminė giliai valo poras, pašalina nešvarumus, sugeria riebalų perteklių nuo odos. Taip pat švelniai masažuoja odą, pašalina negyvas odos ląsteles nebraižydama ir nežalodama veido odos. Labai švelni -  tinka akių sričiai. Tinka naudoti kasdieną – visiems odos tipams, taip pat ir jautriai odai.

Aktyvinta anglis yra natūralus antioksidantas, kuris neutralizuoja Acne sukeliančias bakterijas. Todėl ši veido prausimo kempinėlė yra puiki priemonė kovai su spuogeliais. Neutralus pH.

KAIP NAUDOTI: Sudrėkinkite kempinėlę po bėgančiu vandeniu ir ji jau paruošta naudoti.
Konjac Sponge galima naudoti tiek su natūraliu 100% Pure veido prausikliu, tiek be jo. Puikiai tinka nusiprausti ir atgaivinti vedą ryte be prausiklio, o vakare su jūsų mėgiamu veido prausikliu nuplauti makiažą (puikiai putoja). Sukamaisiais judesiais masažuokite visą veidą bei kaką.

Po kiekvieno naudojimo nuplaukite kepinę po bėgančiu vandeniu ir nusausinkite švelniai spaudžiant tarp delnų. Išdžiovinkite, pakabinę vėdinamoje vietoje. Išdžiuvusi kempinėlė sukietėja. Nelaikykite drėgnoje vietoje. Rekomenduojama kempinėlę pakeisti po 3 mėn. naudojimo.

PASTABA:  Negręžkite, stipriai nespauskite, nes taip galite ją pažeisti. 


Kiekis: 1 vnt.


30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje