Pasirinkite ingredientą

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Apmokėjimo būdai

 

Visi užsakymai vykdomi, tik gavus apmokėjimą už prekes.

Banko pavedimui reikalingus rekvizitus gausite kartu su užsakymo patvirtinimo laišku.

Patvirtinus užsakymą, jis rezervuojamas 2 darbo dienoms. Per šį laiką turite apmokėti į savo el.paštą (kurį nurodėte registruodamiesi) gautą sąskaitą. Sąskaitos neapmokėjus, užsakymas anuliuojamas po 2 darbo dienų. Jį anuliavus, norėdami pirkti, jūs turėsite prekes užsakyti iš naujo.

Sumokėti už 100% Pure prekes galite šiais būdais:

 

  •  per automatinę Swedbank mokėjimo sistemą.

Vykdant užsakymą ir pasirinkę mokėjimą per Swedbank mokėjimo sistemą, jūs automatiškai būsite peradresuoti į Swedbank banką, pavedimui.

  •  tiesiai per savo internetinės bankininkystės sistemą (visi bankai).

Savarankiškai prisijungus prie savo banko internetinės bankininkystės sistemos, suformavus ir atlikus išankstinį pavedimą. Šiuo atveju Jums reikia mokėjimų skyrelyje užpildyti formą aukščiau pateiktais Pardavėjo duomenimis. Šiuos duomenis apmokėjimui taip pat gausite ir el. paštu patvirtinę užsakymą.

Swedbank el. bankininkystės nuoroda: https://ib.swedbank.lt/private
SEB
el. bankininkystės nuoroda:  https://e.seb.lt/cgi-bin/ipank/ipank.p
DnB NORD ir Luminor el. bankininkystė: https://ib.dnb.lt/

  • sumokėti grynais bet kuriame banko skyriuje

Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, į jūsų elektroninį paštą jums bus nusiųsti 100Pure.lt sąskaitos duomenys. Pateikę šiuos duomenis ir nurodę mokėtiną sumą, jūs galėsite susimokėti už užsakymą grynais pinigais, bet kuriame banke.
Gavus mokėjimą, mes iškarto pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą.

Banko pavedimui reikalingus rekvizitus gausite kartu su užsakymo patvirtinimo laišku.

 

Banko pavedimui reikalingi rekvizitai:

 

Gavėjas:   UAB “Promegante” 
Bankas:   AB "Swedbank"
Sąskaita: LT427300010125977468
Suma apmokėjimui:      XX €
Mokėjimo paskirtis:     Užsakymo Nr. XXXX

 

   
   
   
   
   

 

  •  sumokėti per PayPal sistemą

Turint PayPal paskyrą, galite saugiai sumokėti per šią paskyrą. Jei šios paskyros neturite - galite ją lengvai ir greitai susikurti. Tai galite padaryti atskirai prisijungus prie PayPal svetainės arba teikiant užsakymą mūsų parduotuvėje. Teikiant užsakymą pasirinkite apmokėjimo būdą "pay with your card or PayPal account" ir kada būsite perkelti į PayPal svetainę pasirinkite/paspauskite mygtuką "Create a paypal account" puslapio apačioje. Toliau sekite žingsnius. Suveskite kortelės bei kitus reikalingus duomenis ir pasirinkime žemiau, kuris klausia ar norite sukurti PayPal paskyrą pasirinkite "Yes! I want to create PayPal account". Sumokėsite už pateiktą užsakymą ir tuo pačiu sukursite PayPal paskyrą.

  •  sumokėti tiesiogiai banko kortele

Pastaba: banko kortelė turi būti tinkama internetiniams atsiskaitymams.
Teikiant užsakymą pasirinkite apmokėjimo būdą "pay with your card or PayPal account" ir kada būsite perkelti į PayPal svetainę pasirinkite/paspauskite mygtuką "Pay with your card", arba jei tokio nėra "Create a paypal account" mygtuką puslapio apačioje (pastaba: jums nereikės kurti PayPal paskyros jei nenorėsite).
Suveskite kortelės bei kitus reikalingus duomenis ir pasirinkime žemiau, kuris klausia ar norite sukurti PayPal paskyrą pasirinkite "No, thanks". Sumokėsite už pateiktą užsakymą nekurdami PayPal paskyros.

 

    SVARBU!

  • Jei patvirtinus užsakymą, negaunate el.sąskaitos į savo el. paštą, patikrinkite SPAM aplanką savo el.pašte, sąskaita gali būti išsaugota ten, dėl jūsų pašto pasirinkimų.
  • Vykdant mokėjimą, langelyje „Mokėjimo paskirtis“ įrašykite užsakymo numerį. Pagal šį numerį mes matysime už kokias prekes jūs mokate.
  • Tarpbankinius pavedimus bankai vykdo tik darbo dienomis ir tik darbo metu. Todėl jei mokėsite savaitgalį iš vieno banko į kitą (pvz. iš SEB į Swedbank) - mes pavedimą gausime tik pirmadienio ryte. Tokiu atveju, būkite kantrūs ir nenustebkite, jei jūsų užsakymo statusas yra  "laukimas banko pavedimas" nors jūs jau esate sumokėję už prekes.                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                                            

 

Iškilus klausimams rašykite mums el.paštu info@100pure.lt, su malonumu į juos atsakysime.